Klinik Psikolog Hilal UÇAK / Kurucu

Yeditepe Üniversitesinde Lisansını tamamlamış, Üsküdar Üniversitesinde Klinik Psikoloji Tezli yüksek Lisansını tamamlamış olan Hilal Uçak çalışmalarını;

Jung ve Masterson Psikanalitik Psikoterapi ekollerini benimsemiş olup, Somatik Deneyimleme ve Psikanalitik yöntem ile sürdürmektedir.
Ayrıca, EMDR ve Theraplay Aile terapisi uygulamalarını kullanmaktadır. Çeşitli eğitim, seminer ve atölyelerde eğitmenlik yapmaktadır.

Uzmanlık alanları;

Bağlanma Sorunları
Depresyon
Panik Atak
Kaygı Bozukluğu
İlişki Sorunları
Evlilik Sorunları
Takıntılar
Fobiler
Travmalar

Yemek bozuklukları gibi yaygın sorunlardır.

Dr. Klinik Psikolog Yaşar Emre Ertürk

İstanbul Medeniyet Üniversitesi (Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ortak prg.) Klinik Psikoloji Doktora Programından (%100 burslu) mezun olan Doktor Klinik Psikolog Yaşar Emre Ertürk, 2015 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünü (%100 burslu) Bölüm ve Fakülteler Birincisi olarak tamamlamıştır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nde (%100 Burslu-Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi ortak prg.) tamamlamıştır. 

Lisans ve yüksek lisans eğitimleri boyunca bir çok kurumda staj ve asistanlık yapmıştır. Mesleğinin ilk 3 yılında rehabilitasyon merkezinde özel gereksinimli çocuklar ve aileleriyle çalışmıştır. Son 7 senedir ise ergen ve yetişkinlerle bireysel çalışmaktadır.

Yetişkin ve ergen psikoterapisinde EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Sanat Terapisi ve Hipnoterapi yöntemlerini eklektik olarak kullanmaktadır. Çift Terapisinde ise Gottman Çift Terapisi ekolünü benimsemiştir. 

Kaygı bozuklukları, depresyon, kişilik bozuklukları, ilişkisel problemler gibi bir çok alanda çalışmaktadır. Aynı zamanda çeşitli kurumlarda eğitimler ve seminerler vermektedir. 

Klinik Psikolog Elif Aksar

Üsküdar Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimini aldıktan sonra yine Üsküdar Üniversitesinde klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. Yetişkin psikoterapisinde Bilişsel Davranışsal terapi, Şema Terapi, ölüm ve yas terapisi yönelimli psikoterapiler uygulamaktadır.

Depresyon, obsesif-kompülsif bozukluk, anksiyete bozukluğu, panik atak, yaygın anksiyete bozukluğu gibi sıkça gözüken psikopatolojiler üzerine çalışmaktadır.

Klinik Psikolog Nisa Özbayraklar

Nisa Özbayraklar lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Tezli Klinik Psikoloji Yüksek Lisans bölümünde tez aşamasında devam etmektedir.

Psikanalitik Psikoterapi ekolünü benimsemiş olup, yüksek lisans eğitim ve staj alanlarını Psikanalitik Psikoterapi ile sürdürmektedir.